Vés al contingut (premeu Retorn)

Equip directiu

Jordi Ros.jpg

Jordi Ros

 Director

 

 Professor Titular

 Departament de Projectes Arquitectònics

 http://futur.upc.edu/JordiRosBallesteros

 

 

 

 

 

 jordi.ros@upc.edu

Jordi Franquesa.jpg

Jordi Franquesa

Cap d'Estudis

 

Professor Agregat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

http://futur.upc.edu/JordiFranquesaSanchez

 

 

 

 

 

jordi.franquesa@upc.edu

Jordi Adell.jpg

Jordi Adell

Adjunt a direcció. Coordinador de 1r i 2n curs

 

Professor Associat

Departament de Projectes Arquitectònics

http://futur.upc.edu/JordiAdellRoig

 

 

 

 

 

jordi.adell-roig@upc.edu

Mara Partida.jpg

Mara Gabriela Partida Muñoz

Adjunta a direcció. Coordinadora de 3r i 4t curs

 

Professora Associada

Departament de Projectes Arquitectònics

http://futur.upc.edu/MaraGabrielaPartidaMunoz

 

 

 

 

 

mara.partida@upc.edu

Isabel Bachs.jpg

Isabel Bachs

Adjunta a direcció. Coordinadora de 5è curs


Professora Associada

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

http://futur.upc.edu/IsabelBachsBertran

 

 

 

 

 

isabel.bachs@upc.edu

Ernest Redondo.jpg

Ernest Redondo

Sotsdirector de Postgrau

 

Professor Titular

Departament d'Expressió Gràfica Arquitectònica I

http://futur.upc.edu/ErnestRedondoDominguez

 

 

 

 

 

ernesto.redondo@upc.edu

Carles Crosas.jpg

Carles Crosas

Sotsdirector de Relacions Internacionals

 

Professor Lector

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

http://futur.upc.edu/CarlesCrosasArmengol

 

 

 

 

 

carles.crosas@upc.edu

Ariadna Perich.jpg

Ariadna Perich

Adjunta a direcció. Coordinadora d’Activitats

Culturals 

 

Professora Associada

Departament de Projectes Arquitectònics

http://futur.upc.edu/AriadnaPerichCapdeferro

 

 

 

 

ariadna.perich@upc.edu

Roger Such.jpg

Roger Such

Adjunt a direcció. Coordinador de Comunicació

 

Professor Associat

Departament de Projectes Arquitectònics

http://futur.upc.edu/RogerSuchSanmartin

 

 

 

 

 

roger.such@upc.edu

Carolina Garcia.jpg

Carolina Garcia

Adjunta a direcció. Coordinadora de Publicacions

 

Professora Associada

Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i

Tècniques de Comunicació

http://futur.upc.edu/CarolinaBeatrizGarciaEstevez

 

 

 

 

 

carolina.garcia@upc.edu

Alberto Peñin.jpg

Alberto Peñín

Sotsdirector de Patrimoni, Obres i Infraestructures

 

Professor Agregat

Departament de Projectes Arquitectònics

http://futur.upc.edu/AlbertoPeninLlobell

 

 

 

 

 

alberto.penin@upc.edu

Dolors Martinez.jpg

M. Dolors Martínez

Secretària Acadèmica

 

Professora Titular

Departament de Física Aplicada

http://futur.upc.edu/MariaDolorsMartinezSantafe

 

 

 

 

 

dolors.martinez@upc.edu

Vicky Vela.jpg

Victoria Vela

Cap de Serveis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

victoria.vela@upc.edu